Kullanım Koşulları

Kombine Devret Mobil Uygulamasının Kullanım Kuralları ve Çerezlerin Kullanımı Sözleşmesi

Kullanım Kuralları ve bunların kabulü hakkında.

İşbu belge, Kombine Devret adlı (ileride "Mobile Uyglaması" olarak anılacaktır) internet sitesinin kullanım koşullarını düzenlemektedir.

İlaveten, İşbu Kullanım Kuralları Sözleşmesi aracılığıyla Mobile Uyglaması üzerinden kullanıcılar arasında yapılacak kupon/bilet işlemleri sırasında uyulması gereken kurallar ve takip edilmesi gereken adımlar belirlenmektedir.

Mobile Uyglaması'nın hizmetlerini kullanan kişi Mobile Uyglaması kullanıcısı (ileride "Kullanıcı" olarak anılacaktır) kabul edilir ve bu kişi Mobile Uyglaması'na giriş yaptığı andan itibaren www.kombinedevret.com tarafından belirlenen Kullanım Koşulları'nı eksiksiz kabul etmiş sayılır.

Yukarıda belirtilen Mobile Uyglaması'na kayıt olmayan 3. Kişilerin göndereceği e-mailler gizli tutulmayabilir ve diğer kişilere açıklanabilir.

Bununla birlikte Mobile Uyglaması'nın kullanımı, Kombine Devret tarafından Kullanıcı'nın bilgisine sunulmuş olan İşbu Kullanım Koşulları'nı tamamlayan, düzenleyen ve/veya onların yerine kullanılabilecek tüm kullanım talimatları, düzenlemeler ve bildirimlere tabidir.

 

kombinedevret.com, İşbu Kullanım Koşulları üzerinde düzenleme yapma hakkına sahiptir. Bu durumda kombinedevret.com, kayıtlı Kullanıcılar'ını Kullanım Koşulları'nda yapılan değişikliklerden önceden haberdar edecek ve bu değişiklikler otomatik olarak sistemde eskilerinin yerini alacaktır. Kullanım Koşulları'nda yapılan değişiklikler Kullanıcı'nın onayına sunulacak ve onaylaması halinde Genel Koşulları yeni haliyle eksiksiz kabul ettiği anlamına gelir. Kullanıcı Kullanım Koşulları'nda yapılan değişiklikleri kabul etmezse Mobile Uyglaması'nda sunulan hizmetlerden yararlanmayarak veya varsa hesabını kapatarak anlaşmayı iptal edebilir.

Mobile Uyglaması'na giriş yapmak ve içeriklerini incelemek ücretsizdir.

Kullanıcı, verilen hizmetlerin özellikleri, anlaşmanın genel şartları hem de sözleşmenin hatasız hale getirilmesi ile ilgili burada sunulan bilgilerin, anlaşmaya varılması işleminde herhangi bir hata olmaması için yeterli olduğunu kabul etmektedir. Bununla birlikte kombinedevret.com, Kullanıcı tarafından kendisinden resmi olarak talep edildiği takdirde akdi ilişki hizmetlerinin tüm teknik özelliklerini Kullanıcı'ya bildirecektir.

 

Bilet/Kupon aracılık hizmeti özel koşulları.

kombinedevret.com, Mobile Uyglaması aracığıyla Kullanıcıları'na halka açık gösteri ve temsillere giriş hakkı sağlayan bir kupon/mülkiyetin (ileride "Bilet" olarak anılacaktır) yasal hakkını elinde bulunduran ve bunları üçüncü şahıslara ücretli veya ücretsiz olarak verme yetkisine sahip kişiler (sadece tanımlama amaçlı olarak ileride "Satıcı" olarak anılacaktır) ile bu ürünleri devralan veya teslim alan olmaya gönüllü kimseler (sadece tanımlama amaçlı olarak ileride "Alıcı" olarak anılacaktır) arasında ürün işlemi sağlama hizmeti (ileride "Hizmet" olarak anılacaktır) vermektedir.

 

kombinedevret.com yukarıdaki paragrafta belirtilen hiçbir ürünün sahibi, tedarikçisi veya mutasarrıfı olmadığı gibi bunların satışını, kiralanmasını, bağış olarak verilmesini veya transferini gerçekleştirmez. Yalnızca Mobile Uyglaması Hizmetleri'ni Kullanıcıların hizmetine sunarak bunların işleminin ve bunlara ait iktisadi prosedürün güvenli ve doğru bir şekilde yayılmasını kolaylaştırır ve garanti eder. kombinedevret.com biletlerin yasal hakkını Kullanıcılar (alıcı ve satıcı) arasında devretmez.

kombinedevret.com, Hizmet aracılığıyla alıcılar ve satıcılar arasındaki işlemleri kolaylaştıran bir platformdur. Bu nedenle bu işlemin sorunsuz bir şekilde gerçekleşeceğini garanti etmez, yapılan işlemin sonuçları alıcı ve satıcıların hür iradesine bağlıdır. Bu koşulların kabulüyle Kullanıcılar, bu Hizmeti kullanarak yapılan veya yapılmaya çalışılan işlemlerin sonuçlarından kombinedevret.com'u, kanunen zorunlu kılınan sorumluluklar haricinde, tüm sorumluluklardan muaf tutar.

Bununla birlikte kombinedevret.com, kayıtlı Satıcıların satışa sunduğu biletlerin gerçekliği ve doğruluğunu garanti veya kontrol etmediği gibi Satıcılar ilan verdikleri biletler hakkında tam, doğru ve gerçek bilgi vermekle yükümlüdürler. kombinedevret.com, Satıcıların ilana sunulan bileti satmaya yetkisi olduğunu garanti veya kontrol etmez.

Aracılık Hizmeti, kombinedevret.com ile Kullanıcılar arasında oluşturulan ve bu koşulların kabul edilmesiyle tamamlanan aracılık sözleşmesinin konusunu oluşturmaktadır. İşbu aracılık sözleşmesi ile kombinedevret.com, Hizmet'i kullanan Kullanıcılar arasında çift yönlü bir ilişki kurmakta, Alıcılar ve Satıcılar arasında kurulan akdi ilişkiden muaf tutulmaktadır.

 

1.Kullanıcı giriş kaydı.

 

1.1.Yükümlülük:

Kullanıcıların Hizmetten yararlanabilmeleri için öncesinde Mobile Uyglaması'na kayıt yapmaları gerekmektedir. Kayıt yapabilmesi için Kullanıcı'nın İşbu koşulları kabul etmesi gerekmektedir.

 

1.2.Şartlar:

Kullanıcı olarak Kayıt yaptırabilmek için ilgili kişinin onsekiz yaşından büyük olması ve kanuni ehliyetinin bulunması gerekmekte olup ve kombinedevret.com' un kayıt formunda kendisinden talep ettiği bilgileri sunmakla sorumludur. Bu bilgiler Gizlilik ve Çerezler sözleşmesinde görülebilecek Gizlilik ve bilgilerin korunması politikamız aracılığıyla korunacaktır.

 

1.3.Gerekli bilgiler:

Kayıt yapabilmek için Kullanıcının ad, soyad, elektronik posta adresi ve cep telefonu numarası bilgilerini kombinedevret.com'a bildirmesi gerekmektedir.

 

1.4.Kullanıcı adı ve şifre:

Kullanıcı kayıt formunu doldurduğunda kendisine, kayıt formunda belirttiği elektronik posta adresiyle eşleşen bir Kullanıcı adı ve kişisel bir şifre verilir, bu şifreyi Kullanıcı istediği zaman değiştirebilir. Kullanıcı adına ait tüm sorumluluk ve bunun güvenliği Kullanıcı'ya ait olup Kullanıcı kendisine ait Kullanıcı adı ve şifresiyle yapılan tüm işlemlerden bizzat sorumludur.

 

1.5.Bilgilerin doğruluğu:

Kayıt sürecinde Kullanıcı'nın verdiği tüm bilgiler doğru, gerçek ve tam olmak zorundadır. Buna göre, Kullanıcı Hizmet kaydı için doldurduğu formlarda verdiği bilgilerin tümünün doğru olduğunu kabul eder. Bununla birlikte Kullanıcı kombinedevret.com'a verdiği bilgilerin Kullanıcı'nın o anki gerçek durumuna karşılık gelecek şekilde güncellenmiş halini bildirmekle yükümlüdür. Her koşulda, verdiği herhangi bir yanlış veya eksik bildirimden dolayı kombinedevret.com veya üçüncü şahıslara sebep olacağı herhangi bir zarardan Kullanıcı'nın kendisi sorumludur.

 

  1. Bilet satışı:

2.1.Bilet/etkinliğe giriş izni veren belge hakkında bilgi.

Kayıt yaptıktan sonra biletini satışa sunmak isteyen kişi, formda istenen tüm alanları doğru, gerçek ve detaylı bir şekilde, diğer bilgilerin yanında söz konusu halka açık gösterinin yer, tarih bilgilerini, bilet türünü, bilette olabilecek muhtemel kısıtlamaları ve bu bilet için istediği fiyatı Mobile Uyglaması'nda bildirmekle yükümlüdür.

 

2.2.Teklifin yayınlanması.

Kullanıcı tarafından teklif bilgilerinin Mobile Uyglaması'nda yayınlanması, kombinedevret.com'a ve ortak ve/veya katılımcı şirketlerin olması durumunda bu şirketlere, bu bilgileri sahip oldukları web sitelerinde münhasir hak olmaksızın yayınlama hakkı verir.

Teklifin Mobile Uyglaması'nda yayınlanması ile Satıcı işlemin belirtilen koşullarda gerçekleşeğini kabul ve garanti eder.

Bununla birlikte, Teklif'in yayınlanması Satıcı için aracılık hizmeti siparişinin oluşturulduğu ve kombinedevret.com tarafından Satıcı'ya yönelik Hizmet işleminin başlaması anlamına gelir.

Alıcının teklifi kabul etmesiyle birlikte sunulan hizmetten kombinedevret.com kazanç sağlamamaktadır ve şartların yerine getirilmemesi durumunda, ayrıca sonradan meydana gelebilecek olumsuz durumlardan dolayı kombinedevret.com sorumluluk kabul etmez

 

2.3.Yayınlanan tekliflerin geçerlilik ya da meşruluk süresi.

Genel olarak, belgelerin/biletlerin geçerlilik süreleri ait oldukları gösterimin tarihlerine bağlı olarak değişir.

 

 

2.4.Ücretsiz yayınlama.

Satıcı teklifini ücretsiz yayınlayacaktır. kombinedevret.com söz konusu biletin/kuponun satışı veya kiralanması durumunda komisyon veya rezervasyon ücreti almamaktadır.

 

2.5.Kredi veya Banka Kartı.

kombinedevret.com, Kullanıcı’ ların kredi kartı ya da banka kartı ile ilgilenmez, bu bilgileri talep etmez.

Satıcı ya da Alıcı’ lar bu bilgileri vermek zorunda değillerdir.

 

2.6.Etkinliğe giriş izni veren belge/Bilet satışına ait vergiler.

Teklife sunduğu biletlerin/etkinliğe giriş izni veren belgelerin işleminin herhangi bir vergiye dahil olması halinde gerekli vergi tipini ve miktarını belirleyip son satış ücretine eklemek satıcının sorumluluğundadır.

 

2.7.Teklif fiyatının satıcı tarafından belirlenmesi.

Teklifin İşbu Kullanım Şartları'na uygun olarak yayınlanması satıcının bu işlemden elde etmek istediği geliri belirtmesini de kapsar. Satıcı Mobile Uyglaması'nda bulunan satış formunu doldururken bahsi geçen fiyatı da bildirmekle yükümlüdür.

Fiyatın belirlenmesi sadece Satıcının sorumluluğundadır, kombinedevret.com'un bu süreçte hiçbir etkisi yoktur.

Buna göre satıcı fiyat belirlemede özgürdür, bununla birlikte 2.6. kısımda belirtilen işlem vergilerini göz önünde bulundurması gerekmektedir.

Herhangi bir Alıcı teklifini satın alana kadar Satıcı, teklifinde belirttiği fiyatı istediği zaman yeniden düzenleyebilir.

 

2.8.Bilet satışlarının Hizmet bedeli.

Kombine Devret Mobile Uyglaması aracılığıyla yapılan işlemlerden aracılık hizmet bedeli almamaktadır.

 

2.9.Satıcının kabul edilen teklifle ilişkisi.

Satıcı, Alıcının satın almayı talep ettiği biletlerden faydalanmasını sağlayacak şekilde işlemi tamamlamakla yükümlüdür.

kombinedevret.com' un satıştan sonra gösterilerin gidişatında meydana gelebilecek yer, tarih değişiklikleri, gösterinin gerçekleştirileceği yerin durumu, gösterinin iptal olması veya gönderinin yanlış olması gibi durumlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu yoktur.

Aşağıdaki durumlar söz konusu olduğunda gönderi yanlış kabul edilir:

 

Koltuğun yayınlanandan farklı bir sıra düzeninde yer alması;

Koltuğun yayınlanandan farklı bir bölümde yer alması;

Sahneye olan uzaklığı farketmeksizin koltuğun yayınlanandan daha yüksek bir bölgede olması;

Rezerve Bilet'in Genel Bilet'le değiştirilmesi veya tam tersinin yapılması;

İzleyicinin alana olan görüş açısını değiştirecek koltuklar;

(Tek bir ilanda) yan yana olarak yayınlanan fakat ayrı yerlere ait biletlerin gönderilmesi;

"Birlikte" diyerek satılan fakat gerçekte yan yana olmayan biletler;

Biletin kısıtlamaları söz konusu ise bunun ilanda açıkça belirtilmemesi.

Satışın yapıldığı sayfada yer alan haritada gösterilenden farklı bir kategoride yer alan biletler;

Yukarıda belirtilen durumlar uygulanırken Mobile Uyglaması'nda yer alan haritadaki kategori ve bölümler baz alınır. Bu nedenle, ilanlar ve ilanı yapılan biletler, ait oldukları gösterimin Mobile Uyglaması'nda sunulan haritasının bölüm ve kategorilerine göre yayınlanmalıdır. Biletin ait olduğu bölüm ve kategoriler, sunulan haritada olmadığı ya da Mobile Uyglaması üzerinde Harita sunulamadığı takdirde, kombinedevret.com’un bir sorumluluğu yoktur ve Gösteri'nin yayıncısı tarafından belirlenen koltuk dizini esas alınacaktır.

 

2.10. Satıcının şartları yerine getirmemesi. Cezalar.

Satıcılarının burada belirtilen şartlara uymaması veya kendilerinden kaynaklı herhangi bir hata yüzünden satışları gerçekleştirilememiş tüm biletler için kombinedevret.com’ a ya da kombinedevret.com’ dan Alıcı ya da Satıcı’ ya uygulanacak herhangi bir cezai şart yoktur.

 

2.11.Biletlerin Satıcı tarafından gönderimi.

Satıcı kendisinin sattığı biletlerin gönderiminden sorumlu tek kişidir. Farklı kargo şirketlerinin farklı prosedürler izlediğini ve gönderi süresinin buna göre değişebileceğini göz önünde bulundurmakla yükümlüdür.

Satıcı, herhangi bir gösteri için belirlenmiş gönderi süresi içinde kargo şirketinin paketi teslim almasını sağlamakla yükümlüdür.

Satıcı, kargoyu teslim alan kargocunun verdiği teslim beyanı veya alındı makbuzunu uygun şekilde saklamakla yükümlüdür.

Satıcının bileti göndermediği durumda, biletin gönderilip kaybolduğu durumda ya da ilan edilen ile aynı olmayan biletlerin gönderilmesi durumunda kombinedevret.com sorumluluk kabul etmez.

 

2.12.Elektronik biletler (e-bilet)

Elektronik biletler (e-bilet) ile ilgili her türlü sorumluluk Satıcı ve Alıcı’ ya aittir.

 

2.13.Hızlı bilet gönderimi.

Hızlı bilet gönderim talebi olduğu durumda da, Satıcı ile Alıcı kendi aralarında anlaşarak bu işlemi gerçekleştirebilirler. kombinedevret.com bilet transferi konusunda mesuliyet kabul etmez.

 

2.14.İşlem ücretinin satıcıya ödenmesi.

Satıcı ile Alıcı anlaştıkları fiyat konusunda ödeme seçeneklerini ve yöntemlerini kendileri belirleyeceklerdir. Kombine Devret üzerinden bir ödeme gerçekleştirilmemektedir.

 

2.15.Satıcıya yapılacak ödemenin tarih ve şartları.

Satıcı, Alıcı ile tarih ve şartlar konusunda mutabık kalmak zorundadır. kombinedevret.com un bu işlemde bir etkisi yoktur.

 

2.16.Kombine Devret'daki hesabını kapatma.

kombinedevret.com kendi platformu üzerinde kabul ve ihraç etme haklarına sahiptir. Burada belirtilen şartlara uymayan her satıcı bu platformdan çıkartılabilecektir. Satıcı hesabını kapatacağı zaman tüm ilanlarını silmek zorundadır. kombinedevret.com, hesabı kapandığında Satıcının ilanlarını iptal etme hakkına sahiptir.

 

3.Bilet satın alma.

3.1.Teklifin kabul edilmesi.

Satışa sunulan bir etkinliğe giriş hakkını/bileti satın almak isteyen bir alıcı burada belirtilen tüm Kullanım Kuralları 'nı kabul etmek zorundadır.

Alıcının ilgilendiği teklifin şartlarını kabul etmesi, satıcının belirlediği fiyatı kabul etmesi anlamına gelir.

kombinedevret.com' un satıştan sonra gösterilerin gidişatında meydana gelebilecek yer, tarih değişiklikleri, gösterinin gerçekleştirileceği yerin durumu veya gösterinin iptal olması gibi durumlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu yoktur.

 

3.2.Satışın Onaylanması ve Teslimi.

Satışın onaylanması ve bilet teslimi, Satıcı ile Alıcı arasındaki iletişimle kendi belirleyecekleri yöntem ile gerçekleşecektir. Herhangi bir anlaşmazlık durumunda kombinedevret.com sorumluluk kabul etmez.

 

3.3.Etkinliğe giriş izni veren belgelerin/Biletlerin Alıcı için fiyatı.

Biletlerin satış bedeli Satıcı tarafından belirlenen sabit teklif bedeli, İşbu belgedeki Kullanım Koşulları'na uygun olarak herhangi bir gösteri için Satıcının oluşturduğu bir teklifin Mobile Uyglaması'nda görüntülenen fiyatıdır.

3.4.Bilet satın almaya uygulanan Aracılık Hizmeti bedeli.

kombinedevret.com kendisine ait Mobile Uyglaması aracılığıyla yapılan işlemlerden aracılık hizmet bedeli almamaktadır.

3.5. Elektronik Bilet (e-bilet)

Elektronik biletler (e-bilet) ile ilgili her türlü sorumluluk Satıcı ve Alıcı’ ya aittir. Bu biletler elektronik posta ile de Satıcı tarafından Alıcı’ya iletilebilir. Elektronik biletler (e-bilet) in Alıcı’ya ulaşmaması durumunda kombinedevret.com herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

4.Kombine Devret’ un sunduğu garantiler.

kombinedevret.com Hizmet kullanıcılarına tüm işlemlerinde gizlilik ve güvenlik garantisi, verilen bilgilerin mahremiyeti ve 2048 bitlik Secure Sacket Layer (SSL) ile şifreleme sağlamaktadır.

 

4.1.Satıcılar için garanti.

kombinedevret.com Satıcılar için ilan edilen biletlerin satılacağı ve satış ilanı verilen biletler için alacak garantisi vermez.

kombinedevret.com gösteride meydana gelebilecek hiçbir değişiklikten, herhangi bir sanatçı ve gösteriyi düzenleyenlerin davranışlarından veya hatalarından hiçbir şekilde sorumlu değildir.

4.2.Alıcılar için garanti.

kombinedevret.com Alıcılar için ilan edilen biletlerin doğruluğu ve alınan biletler için biletin Alıcı’ya ulaşımının garantisini vermez

kombinedevret.com gösteride meydana gelebilecek hiçbir değişiklikten, herhangi bir sanatçı ve gösteriyi düzenleyenlerin davranışlarından veya hatalarından hiçbir şekilde sorumlu değildir.

5.Vazgeçme

Satıcı’nın satmaktan ya da Alıcı’nın almaktan vazgeçmesi durumunda karşılaşılacak zararlardan ya da aşağıda belirtilen durumlardan dolayı uğranılan zararlardan kombinedevret.com sorumlu değildir.

Elektronik Biletler (3.5. madde) (dijital içerik olmasından dolayı)

Etkinliğin gerçekleşmiş veya yakın bir zamanda gerçekleşecek olması

Hizmet'in tamamen gerçekleştirilmiş olması gibi durumlarda

6.Promosyonlu teklifler.

kombinedevret.com sunduğu hizmetler üzerinden promosyon yapabilir. Bu promosyon şartları ve kapsamı Mobile Uyglaması'nda yayınlandığı şekilde yapılacaktır.

 

7.Bildirimler-Haberler.

Daha iyi ve güvenli bir haberleşme sağlamak için kombinedevret.com ile kullanıcılar (Alıcı veya Satıcı) arasında yapılan tüm iletişimler yazılı olarak elektronik posta ile gerçekleştirilecek, bu postalar Kullanıcılar için kombinedevret.com' un sunduğu hizmetlerin veya yürütmelerin bir kanıtı olacaktır.

Bununla birlikte, bazı özel durumlarda, daha çabuk iletişim kurulabilmesi için kombinedevret.com Kullanıcı ile öncelikle kayıt formunda belirttiği numaradan telefonla iletişime geçebilecektir.

Kullanıcıların kombinedevret.com.' a gönderdiği tüm bildirimler info@kombinedevret.com mail adresine gönderildiği sürece geçerli sayılacaktır.

kombinedevret.com tarafından Kullanıcı'ya gönderilen bildirimler ve haberler aşağıdaki şekilde gerçekleştirildiği sürece geçerli sayılacaktır:

 

Kullanıcı'nın kayıt formunda belirttiği adrese elektronik posta yollamak;

Kullanıcı'nın kayıt formunda belirttiği numaradan kendisini telefonla arayarak bildirmek;

kombinedevret.com' un kullanıcılarına Hizmet esnasında Mobile Uyglaması aracılığıyla yolladığı acil mesajlar.

Böylelikle, kombinedevret.com' un yukarıdaki belirtilen yollarla Kullanıcı'nın kendine sağladığı iletişim adreslerine yolladığı tüm bildirim ve haberler doğru olarak gerçekleştirilmiş ve geçerli sayılacaktır. Kullanıcı'nın kombinedevret.com' a verdiği iletişim bilgileri doğru ve kesin kabul edilir, bu bilgilerde meydana gelecek her türlü değişiklikten kombinedevret.com' u haberdar etmek Kullanıcı'nın sorumluluğundadır.

8.Lojistik. Bilet gönderme/alma servisi.

kombinedevret.com herhangi bir Lojistik ya da Bilet gönderme/alma servis hizmeti ve garantisi vermemektedir.

 

9.Mobile Uyglaması ve hizmetleri doğru kullanma zorunluluğu.

Kullanıcı, Mobile Uyglaması'nı ve burada sunulan hizmetleri kullanırken burada açıklanan Kullanım Koşulları'na, Kanunlara ve kendisine bildirilen diğer tüm bildirimlere, uyarılara, kullanım şekillerine, bunların dışında genel ahlak kurallarına uymak, bunları toplum düzenini bozmayacak şekilde kullanmakla mükelleftir.

Kullanıcılar, Mobile Uyglaması'na bilgisayarlarında veya mobil cihazlarında bulunan standart ağ tarayıcısından başka bir yöntemle erişmeye çalışmayacaklarını kabul etmektedirler. Ayrıca, Mobile Uyglaması'na zarar vermemeyi, işlevsiz hale getirmemeyi, kapasitesini zorlamamayı, Mobile Uyglaması'nı bozmamayı veya İnternet Portalı'nın başka kullanıcılar tarafından kullanılmasına müdahale etmemeyi kabul, beyan ve taahhüt etmektedirler.

Kullanıcı, Hizmet'i üçüncü şahısların hak ve menfaatlerine zarar verecek şekilde kullanamaz; bununla birlikte kombinedevret.com' a, diğer Kullanıcılara veya herhangi bir internet kullanıcısına (donanım, yazılım) ait bilgisayarların, bu bilgisayarlarda kayıtlı belge, arşiv ve her türlü dökümanın ve Hizmet'in, normal çalışmasını engelleyecek, bunlara zarar verecek, aşırı yüklenmeye neden olacak, bozacak (hack) şekilde bir kullanımdan kaçınmak zorundadır.

 

10.İçeriklerin doğru kullanılması zorunluluğu.

Yukarıda belirtilenlere uygun olarak, Kullanıcı Mobile Uyglaması'nda kullanıcıların hizmetine sunulan içerikleri, burada açıklanan Kullanım Koşulları'na, Kanunlara ve kendisine bildirilen diğer tüm bildirimlere, uyarılara, kullanım şekillerine, bunların dışında genel ahlak kurallarına uyarak, bunları toplum düzenini bozmayacak şekilde kullanma hakkına sahiptir. Bu içerikler aşağıdaki gibi sıralanmıştır, fakat bu sıralama bir sınır teşkil etmemektedir: yazılı belgeler, resimler, grafikler, simgeler, teknoloji, software, linkler, diğer sesli ve görüntülü içerikler, grafik dizaynı ve kaynak kodu (ileride "İçerikler" olarak anılacaktır). Özel olarak aşağıdaki davranışlardan kaçınmakla yükümlüdür:

 

Hak sahibinin izni olmadan veya yasal olarak mümkün olmaksızın İçerikleri değiştirmek, kopyalamak, herhangi bir şekilde kullanıma açmak, yaymak;

kombinedevret.com' a veya hamillerine ait telif hakkı veya diğer tanımlayıcı bilgilerin, dijital ortamdan veya tanımlanmaları için bulundukları her türlü teknik araçtan silmek, bunları değiştirmek, yeniden düzenlemek.

Kullanıcı, duruma göre kendisine sunulmuş veya İçerikler'in bulunduğu web sayfalarında belirtilmiş, veya İnternette genel olarak kullanılan ve İçerikler'e, Mobile Uyglaması'na ve/veya Hizmet'e zarar verme riski oluşturmayan şekil ve prosedürler haricinde İçerikler'i ele geçirmekten hatta onları ele geçirmeye kalkışmaktan dahi kaçınmakla yükümlüdür.

 

11.Mobile Uyglaması'nın web sayfalarına ve sunduğu hizmetlere giriş izni verecek linkler (bağlantılar) oluşturmak.

Kendi web sayfalarıyla Mobile Uyglaması arasında bağlantı (link) (ileride "Bağlantı" olarak anılacaktır) oluşturmak isteyen Kullanıcı veya diğer kişiler, aşağıdaki şartlara uymak zorundadırlar:

 

Bağlantı, Mobile Uyglaması'nın yalnızca giriş sayfasına erişim sağlayacaktır, fakat hiçbir şekilde bunları kopyalayamaz;

Mobile Uyglaması'nın sayfaları üzerinde frame oluşturulmayacaktır;

kombinedevret.com yöneticileri, çalışanları, Mobile Uyglaması'nın sunduğu Hizmetler ve web sayfaları hakkında, yalan, yanlış bilgiler, açıklamalar yapılmayacaktır;

Bağlantının kendisinde bulunanlar hariç olmak üzere kombinedevret.com ile Bağlantı oluşturan web sayfası, kombinedevret.com' a ait hiçbir marka, ticari isim, şirketi temsil eden işaret, unvan, logo, slogan veya bu şirkete ait belirleyici hiçbir simgeyi kullanamaz.

Bağlantının görüntüsü, konumu ve diğer yönleri kombinedevret.com' un ismi ve markasıyla bağdaştırılan saygınlığı azaltacak veya zarar verecek şekilde kullanılamaz.

Kullanıcı tarafından bağlantı seçildiği takdirde bağlantı, Mobile Uyglaması'nın tam ekran olarak, bağlantının yer aldığı internet sitesinden ayrı şekilde gösterecektir ve bağlantıyı veren sitenin sayfası içindeki bir çerçevede görüntülenmeyecektir.

Bağlantı kurulan web sayfasında genel ahlaka, toplum tarafından benimsenmiş kurallara aykırı ve toplum düzenini bozacak, üçüncü şahısların haklarına zarar verecek, yasalara aykırı hiçbir gönderi, bildiri bulunamaz.

Bağlantıyı oluşturan web sayfasının kombinedevret.com ile hiçbir ilişkisi olmadığı gibi bu sayfadaki içerik veya hizmetlerin kombinedevret.com ile hiçbir bağlantısı yoktur.

kombinedevret.com, bağlantı iznini münhasıran kendi takdirine bağlı olarak istediği zaman geri alma hakkını saklı tutar.

12.Fikri ve endüstriyel mülkiyet. Lisanssız.

Mobile Uyglaması'nda yer alan tüm markalar, ticari isimler ya da ayırt edici simgeler kombinedevret.com veya üçüncü şahıslara ait olup, Kullanıcılar'ın Mobile Uyglaması'na ve/veya Hizmet'e giriş yapmaları veya bunları kullanmaları, Onları bahsi geçen markalar, ticari isimler ve/veya ayırt edici simgeler üzerinde herhangi bir hak sahibi yapmaz.

İçerikler kombinedevret.com veya üçüncü şahıslara ait fikri mülkiyettir, Kullanıcılar Hizmet ve Mobile Uyglaması'nın doğru kullanımı için gerekli olanlar dışında, burada belirlenen Kullanım Koşulları'ndan dolayı, bahsi geçen içeriklere dair var olan ya da olabilecek hiçbir fikri mülkiyeti işletme hakkına sahip değillerdir.

kombinedevret.com tarafından lisans verilenler, İnternet Sitesi'nin ve İçerik'in tek ve yegâne sahibidir. Kullanıcı kombinedevret.com' un yazılı olarak açıkça izin verdiği durumlar dışında İnternet Sitesi'nin veya İçerik'in hiçbir kısmını herhangi bir ticari amaç için çoğaltmamayı, kopyalamamayı, satmamayı, tekrar satmamayı veya kendi çıkarınıza kullanmamayı kabul etmektedir. Kullanıcılar, İnternet Sitesi'nde veya İçerik'te yer alan tüm haklar, ünvanlar ve menfaatlerin tek sahibinin kombinedevret.com olduğunu beyan ve taahhüt etmektedir. İnternet Sitesi'nin veya İçerik'in kullanımına ilişkin, İşbu Sözleşme'de açıkça belirtilmemiş olan tüm kullanım şekilleri yasaktır.

13.Garanti ve sorumluluğun reddi.

 

13.1.Mobile Uyglaması ve Hizmetler'in işleyişinden kaynaklanan garanti ve sorumluluk reddi.

Kullanılabilirlik, yanılabilirlik ve devamlılık.

Kombine Devret Mobile Uyglaması ve Hizmetler'in işleyişinin devamlılık ve kullanılabilirliğini garanti etmez. Mümkün olduğu müddetçe kombinedevret.com Mobile Uyglaması ve Hizmet'in işleyişinde meydana gelebilecek aksaklıkları kullanıcılara bildirecektir. kombinedevret.com yanılmazlık garantisi vermediği gibi, Kullanıcıların Mobile Uyglaması'nı ve Hizmetler'i doğru bir şekilde kullanabileceklerini, Mobile Uyglaması'nı oluşturan ve hizmet verilen farklı internet sayfalarına giriş yapabileceklerini de garanti etmemektedir.

kombinedevret.com, kanunların el verdiği sınırlar dahilinde, internet sayfası ve hizmetlerin aksamasından kaynaklanabilecek hiçbir zarar veya aksamadan sorumlu olmadığı gibi, Kullanıcıların web sayfası ve hizmetlere, web sayfası ve hizmetlerin yanılabilirliğine atfettiği hak ihlalinden ve Mobile Uyglaması'nın farklı internet sayfalarına veya hizmet verilen diğer internet sayfalarına giriş sorunu yaşamalarından da sorumlu tutulamaz.

kombinedevret.com, kanunun izin verdiği azami ölçüde akdi, haksız fiil (ihmal dâhil), kusursuz sorumluluk veya temeli ne olursa olsun her türlü sorumluluğu red etmekte ve kombinedevret.com' un zarar olasılığına dair uyarısına rağmen, internet sitesine, içeriğine veya internet sitesi vasıtasıyla teklif edilen veya satılan hizmetlere erişilmesinden kaynaklanan veya herhangi bir şekilde bunlarla bağlantılı olarak meydana gelecek dolaylı, arızi, bağlı veya özgü zararlar dâhil olmak üzere, ancak bunlarla sınırlı olmaksızın, tüm zararları red etmektedir.

 

 

13.2.İçeriklerden kaynaklı garanti ve sorumluluğun reddi.

 

Kalite.

kombinedevret.com bilgisayar sisteminde kayıtlı elektronik dosya veya belgelerde veya İçeriklerde, bilgisayar sisteminde (yazılım ve donanım) değişiklik meydana getirebilecek virüs veya başka elementlerin olmadığı garanti ve kontrol etmez.

kombinedevret.com içeriklerde bulunan herhangi bir virüs veya başka öğelerden dolayı Kullanıcıların bilgisayar sistemlerinde, elektronik dökümanlarında veya dosyalarında meydana gelebilecek herhangi bir değişiklikten sorumlu değildir.

Doğruluk, kesinlik, kapsamlılık ve aktüalite.

kombinedevret.com İçeriklerin doğruluğunu, kesinliğini, kapsamlılığını veya aktüalitesini garanti etmez. kombinedevret.com, İçeriklerin doğru, kesin, kapsamlı ve/veya aktüel olmamasından kaynaklanabilecek hiçbir sorun veya aksamadan sorumlu değildir.

13.3.Kullanıcıların Mobile Uyglaması'nı, İçerik ve Hizmetleri kullanmasından kaynaklı her türlü sorumluluk ve garantinin reddi.

kombinedevret.com Kullanıcıların İnternet Sayfası, Hizmetler ve İçerikleri kullanım şekillerini kontrol etmemektedir ve böyle bir zorunluluğu yoktur. Özellikle, kombinedevret.com Kullanıcıların Mobile Uyglaması'nı, Hizmet ve İçerikleri İşbu Kullanım Koşulları'na uyarak veya dikkatli ve tedbirli bir şekilde kullanacaklarını garanti etmez.

kombinedevret.com Kullanıcıların kimliklerini ve diğer Kullanıcılara bildirdiği kullanıcı bilgilerinin doğruluğunu, kapsamını kesinliğini, geçerliliğini, kapsamını kontrol etmez, etme zorunluluğu da bulunmamaktadır.

kombinedevret.com, içerik ve hizmetlerin kullanıcılar tarafından kullanımından veya kullanıcıların diğer kullanıcılara verdiği bilgilerin eksik, yanlış, geçersiz olmasından kaynaklanan hiçbir zarar veya olumsuzluktan sorumlu olmadığı gibi; aynı şekilde ve özellikle herhangi bir kullanıcının Mobile Uyglaması'nda gerçekleştirdiği herhangi bir iletişim sırasında bir başka üçüncü şahsın kimliğini kullanmasından kaynaklanabilecek hiçbir zarar veya olumsuzluktan da sorumlu değildir.

BACK